Posted on Dodaj komentarz

Tanie zegarki breitling chronomat

Funkcjonalność, precyzja i urok: słynny Chronomat to klasyczny Tanie zegarki breitling chronomat . W najlepiej sprzedającym się stylu producenta Grenchen zegarek ten kontynuuje swoją historię sukcesu. Odważny castone i słynny chronograf pokazują wysoko cenioną wartość modelu i czynią go jednym z najsłynniejszych chronografów w historii.
Tanie zegarki breitling chronomat znany jest ze swojej funkcjonalnej konstrukcji i doskonałej precyzji, i jest światowej klasy zegarkami lotniczymi. Ma zadziwiające zdumienie, a cztery etykiety jeźdźca są uważane za jedną z marek marki Breitling i można je teraz znaleźć w innych modelach, w tym Breitling Milky Way i Breitling Avengers.

Historia tego wyjątkowego zegarka nie jest nudna, ponieważ Chronomat został wielokrotnie zinterpretowany i ponownie zinterpretowany. Dzisiejszy Chronomat (oznaczenie AB014012 lub oznaczenie AB011610) prawie nie przypomina oryginalnego modelu z tej serii (Ref. 769). W latach czterdziestych Breitling stworzył sensacyjny zegarek, który nie tylko zapewniał funkcje wyświetlania czasu i funkcji pomiaru czasu, ale także zapewniał pełną regułę przesuwu. Umożliwia to użytkownikowi wykonywanie różnych obliczeń po prostu przez obracanie klapki. Ręczny chronograf nosi nazwę “Chronomat” i wskazuje funkcję chronografu oraz matematyczną funkcję zegara.

Słynny Navitimer powstał w 1952 roku i jest bardziej złożonym następcą kupować Breitling Chronomat. Navitimer nadal zachwyca entuzjastów lotnictwa za pomocą funkcji suwaka. Na pierwszy rzut oka widać wyraźnie związek między serią Navitimer i oryginalnym Chronomatem.
Po wprowadzeniu na rynek nowej serii Navitimer 8, Tanie zegarki breitling chronomat wprowadził serię nowych styli przed rozpoczęciem zegara bazylejskiego. Niedawno ogłoszono aktualizację Chronomat, która ponownie ustanawia swoje korzenie poprzez zastosowanie pokrytej satynową obudową i bardziej wytrzymałej konstrukcji tarczy, która oznacza zastosowanie wewnętrznego kalibru Breitlinga B01. Chociaż ani rozmiar, ani ruch serii Chronomat nie są nowe, szczotkowane etui i nowa obróbka tarczy są bardzo różne od najpopularniejszych formatów powszechnie spotykanych w najnowszych przykładach Chronomat.
Ponieważ obecny Chronomat B01 jest bardziej wyrafinowany (zazwyczaj dwukolorowy), ta pełna aktualizacja dotyczy wielu delikatniejszych stylów Avengers II i kończy się atrakcyjnością ruchu B01. W nowym języku projektowym replika Breitling wszystkie modele wyposażone w B01 będą miały tarcze z kontrastowym kontrastem, a nowy Chronomat B01 44 będzie zapewniał dwie zmiany koloru, jedna z nich nosi nazwę Breitling “Blue Blackeye”, niebieski / czarny. Druga nazywa się szarą / czarną “szarą czarną oko”. Te dwa modele są połączone ze stalowymi bransoletami pilotażowymi z dopasowanymi skoordynowanymi powłokami wierzchnimi, aby jeszcze bardziej podkreślić sportowy i casualowy wygląd.

Te dwie iteracje wydają się bardzo dobre i oferują nieatrakcyjny i zdecydowany urok, który silnie kontrastuje z licznymi projektami Breitling z ostatnich kilku lat. Pomimo bardziej konserwatywnej atmosfery o szerokości 44 mm i grubości około 17 mm, Chronomat B01 Chronograph 44 wciąż jest dużym i bardzo męskim zegarkiem. Po niedawnym dołączeniu George’a Kern jako CEO, najtańsze Breitling ponownie zastanawia się nad wizerunkiem marki i większością jej formacji, więc nie jest zaskakujące, że próbują ponownie przemyśleć format modelu, który ma silny i uniwersalny urok. Dla firmy Chronomat wydaje się, że Breitling rozwiązał znacznie mniej popularną filozofię i stworzył kilka nowych modeli, które są zarówno łatwe do zrozumienia, jak i (na szczęście) mniej genialne niż poprzedni przykład Chronomat. ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *