Posted on Dodaj komentarz

Tanie breitling bentley zegarki

Linia Tanie breitling bentley zegarki for Bentley łączy w sobie najlepsze z dwóch luksusowych marek. Niezależne od siebie, obie firmy poświęciły się wydajności, odwadze i doskonałości. Szwajcarski producent zegarków i brytyjski producent samochodów rozpoczęli współpracę w 2002 roku, a ciągły sukces tej współpracy od tej pory nie ma sobie równych.
W 2002 roku Bentley wypuścił na rynek Continental GT, a następnie najmocniejszy Bentley, jaki kiedykolwiek zbudowano. Tanie breitling bentley zegarki nadał rewolucyjnemu nowemu luksusowemu samochodowi dodatkowy osobisty charakter, biorąc udział w projektowaniu technicznych instrumentów i, co ważne, tworząc wbudowany zegar. Po raz pierwszy Bentley powierzył to zadanie komukolwiek innemu niż własnemu rzemieślnikowi.


Chociaż było to pierwsze, sztuka ręcznie produkowanego brytyjskiego auta i tradycja szwajcarskiego zegarmistrza mają ze sobą wiele wspólnego. Rzeczywiście, można powiedzieć, że zegarki Breitlinga zawierają w sobie to samo poczucie piękna, co samochody Bentleya. Z fabryki Bentley w Crewe do Breitling Chronométrie w La Chaux-de-Fonds rozciąga się niewidoczne połączenie; powszechne uznanie doskonałości mechanicznej.
Breitling należy do ekskluzywnego kręgu zegarmistrzów z własnym ruchem mechanicznym, opracowanym i produkowanym wyłącznie pod własnym dachem. Inżynierowie Breitling stworzyli kilka unikatowych mechanizmów wewnętrznych, w tym ultra-praktyczną drugą strefę czasową i systemy czasowe, które można całkowicie regulować za pośrednictwem korony, oraz mechanizm chronografu o długości 30 sekund, wynikający z patentu Breitling z 1926 roku.


Chronometr, certyfikowany przez COSC (Swiss Official Chronometer Testing Institute), wszystkie zegarki Breitling for Bentley pochodzą z starannie wyważonego połączenia ręki i maszyny, tradycji i innowacji.
Każda krzywa, każda linia prosta, każda krawędź i każda powierzchnia – wszystkie są starannie opracowane z troską o dwie wielkie tradycje: rzemiosła luksusowych szwajcarskich zegarków i luksusowych brytyjskich samochodów ręcznych.
Najnowsza wersja replika Breitling for Bentley nieco odbiega od typowych modeli pochodzących z kolekcji. Wydanie Bentley GT “Dark Sapphire” Breitling GT pojawia się na obcasie 2018 Bentleya Continental GT zaprezentowanego na Salonie Samochodowym we Frankfurcie na początku tego roku i może pomóc porysować tych, którzy niecierpliwie czekają, aż samochód wyląduje na ulicach. Wyposażony w 30-sekundowy chronograf, gumowy pasek i zastrzeżony materiał Breitling “Breitlight”, Dark Sapphire będzie wyjątkowo lekki, użyteczny i bardziej wytrzymały niż poprzednie modele Bentley – nie wspominając o mroczniejszym i bardziej mrocznym podejściu do kolekcja.
Breitlight to rodzaj polimeru węglowego, który przypomina włókno węglowe i ultra-twardy plastik – jest niesamowicie lekki i trwały. Breitling twierdzi również, że jest bardziej odporny na zadrapania, magnetyzm, korozję i ciepło. Obudowy wykonane z materiałów węglowych niekoniecznie są nowe, ponieważ widzieliśmy mile widziany napływ węgla wykorzystywanego w luksusowych zegarkach sportowych, więc tylko naturalne było, aby Breitling przyjął ich interpretację tego trendu. Po raz pierwszy obejrzeliśmy materiał Breitlight w Breitling Avenger Hurricane w 2016 r. (Tutaj zajmiemy się handlem), a następnie Colt Skyracer.
Aby zilustrować, jak jest lekki, jest ponad 3-krotnie lżejszy od tytanu. Po przejściu huraganu Avenger w ubiegłym roku, uznałem, że materiał jest naprawdę czysty i prawie zbyt lekki. Podczas gdy Huragan Mściciela mierzy 50 mm, nigdy nie domyśliłbyś się jego wielkości, wyczuwając ciężar, który opisałem wtedy jako uczucie tak samo dziwne, jak fajne. W kolekcji Breitling Bentley pojawiły się wersje węglowe istniejących modeli, ale jest to pierwszy model wykorzystujący materiał Breitlight i mam nadzieję, że w nieco mniejszym przypadku czuje się on bardziej “cool” i mniej “dziwny” na nadgarstku.
100-metrowa walizka odporna na wodę jest nasycona “niebieskimi odcieniami” i mierzy 48 mm, co nie jest dziwaczne w przypadku Breitling i kolekcji Bentley, ale nie jest też subtelne. Gumowy pasek w kształcie rombu pasuje do ogólnego projektu i świetnie sprawdza się w projektowaniu wnętrza 2018 Bentley Continental GT. W połączeniu z wzorem diamentowym nadrukowanym na tarczy i obramowaniem z hobnail w romby, będącym sygnaturą zegarków Breitling for Bentley, na pierwszy rzut oka można wiele rozpakować, ale wydaje się, że jest to przedłużenie samochodu – i to jest odświeżający sukces. Tanie breitling bentley zegarki zawsze był dobry w przeszłości z elementami inspirowanymi Bentleyem, ale czułem, że najnowsze modele (wyłączone przez B06-S) odjechały od samych samochodów, co mnie rozczarowało. Wydanie Breitling Bentley GT “Dark Sapphire” zdecydowanie wygląda tak, jakby pochodziło z tej samej formy, co jej inspiracja.
W wydaniu Breitling Bentley GT “Dark Sapphire” znajduje się jeden z najnowszych silników “Breitling” – Calibre B06. Nie powinien czuć się nieznany, ponieważ Dark Sapphire dzieli się nu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *