Posted on Dodaj komentarz

skopiuj zegarki EXPLORER II

Było to w połowie listopada 2016 r., Kiedy, bez żadnego powodu, zdecydowałem, że potrzebuję terapii detalicznej, która pomogłaby mi wydostać się z niewytłumaczalnie mrocznego humoru, w jakim byłem. Więc co robi miłośnik zegarków? potrzebujesz terapii detalicznej? Idź na zakupy do sklepu falske Rolex ure , oczywiście. Po konsultacji ze wszystkimi moimi przyjaciółmi aBlogtoWatch i innymi entuzjastami, znalazłem dwie opcje: Rolex Explorer II Ref. 216570 czarna tarcza lub wszechobecny skopiuj zegarki EXPLORER II ure Submariner Nr ref. 114060 brak daty (gdybym mógł dostać Explorer II bez daty, prawdopodobnie wybrałbym to).


Nie zamierzam trzymać tajemnicy tutaj, ale po podjęciu decyzji rozmawiałem z jednym z wytrawnych specjalistów od zegarków, których powierzam na zakupy, George Mayer w Govberg Jewellers. Krótko po tym miałem mój Explorer II na nadgarstku i nie mogłem być szczęśliwszy. Jednak decyzja była trudniejsza, niż sobie wyobrażałem, aw idealnym świecie zdobyłbym zarówno Explorer II, jak i Submariner. Tutaj spróbuję obiektywnie porównać dwa zegarki, aby ułatwić tę decyzję każdemu, kto zmaga się z tym samym wyborem.
Nie jest tajemnicą, że stalowe zegarki sportowe są w tej chwili “dziełem sztuki” (pisząc to na początku 2018 r., Dla potomności) z ceramicznymi skopiuj zegarki EXPLORER II ami Daytonas i Patek Philippe Nautilus 5711s handlującymi na tysiącach dolarów powyżej swoich cen wywoławczych. Jest to temat uzasadnionej frustracji ze strony wielu entuzjastów zegarków, którzy po prostu chcą zapłacić godziwą cenę za zegarek, którego chcą, ale niestety trendy rynkowe i zapasy mogą sprawić, że niektóre modele staną się prawie niemożliwe, a niedawno wprowadzona stal Pepsi GMT być kolejnym niemożliwym do znalezienia modelem handlu w sposób ponadprzeciętny.


Na szczęście Submariner i Explorer II to solidne oferty, które zachowują wartość, ale są dość łatwe do zdobycia. Jednak fałszywe zegarki Rolex coraz bardziej ogranicza asortyment, a nieunikniony wzrost cen w dół drogi sprawia, że ​​jest to dobry moment na pociągnięcie spustu jednego z tych elementów, jeśli poważnie się nad tym zastanawiasz. (Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kryzysie zapasów, aBlogtoWatch przeprowadził fascynującą i pouczającą rozmowę z Georgem Mayerem z Govbergu na ten temat, który możesz sprawdzić tutaj.)
Jakiś czas temu nasz David Bredan walczył z czołówką Submariner 114060 i Tudor Heritage Black Bay. Jest to trochę inne, ponieważ nie ma jednej konkretnej propozycji wartości, ale powiem, że w tym artykule zacytowałem artykuł Davida, jeśli chodzi o Submariner. Tak więc, bez dalszych ceregieliów, rzućmy okiem na Rolex Submariner 114060 vs. Rolex Explorer II 216570.
Pierwszy fałszywe zegarki Rolex  Submariner ref. 6204 zegarek przybył w 1953 roku i stał się najbardziej kultowym zegarem nurkowym w historii współczesnej, a jeden z najbardziej kultowych i wszechobecnych luksusowych zegarków sportowych jest dostępny w tym okresie. Oryginalnie mierzący 37 mm szerokości, Submariner był wodoodporny do 100 metrów ze względu na obudowę Oyster, chociaż w kolejnych latach został on ulepszony do 200 metrów (1000 stóp) wodoodporności. Oczywiście, kiedy Sean Connery nosił Submariner jako James Bond w 1962 roku Dr No, zegarek został wyrzeźbiony w wyobraźni prawie każdego młodego mężczyzny (i kobiety), który widział film 007 przez te wszystkie lata.


Szybko do przodu do 1967 roku i widzimy wydanie kup zegarki Rolex Submariner ref. 1680, który był pierwszym Submarinerem, który miał datę, a także pojedynczą linią czerwonego tekstu, który otrzymał hołd w postaci Morskiego Dworaka 2017 roku, który nie jest wierną rekreacją, masz na myśli.
Submariner jest ikoną od dziesięcioleci, a dwa najpopularniejsze modele to 16610 z aluminiową ramką, która została wprowadzona w 1989 roku i była produkowana do 2010 roku. W 2010 roku zobaczyliśmy wprowadzenie Submariner, o którym tutaj dyskutujemy w ref. 114060, a także model daty ref. 116610. Aktualizacje, które wprowadzono w nowszych wersjach, to: najbardziej oczywiste włączenie ramek Cerachrom (to kup zegarki Rolex do ceramiki); lepszy Chromalight lume; dodanie czterech sprężyn dociskowych używanych w ramce (poprzedni model 16610 używał jednej sprężyny dociskowej), która pozwala na bardziej płynne i dokładniejsze ustawienie na ramce; ulepszony kaliber 3135, który używa włosia Parachrom; i wreszcie nowsze modele mają większe osłony koron i występy.
Krótko mówiąc, Submariner to nowoczesna legenda. Rzut oka na tarcze używane i zegarki pokazujące, jak silny jest ten zegarek i jego reputacja. Jeśli chcesz kawałek historii, który można sprzedać w dowolnym miejscu na świecie w ułamku sekundy, trudno jest zrobić coś lepszego niż Submariner. Oczywiście ten uniwersalny urok i reputacja sprawiają, że ten zegarek nie sprawi, że poczujesz się “wyjątkowy” w tłumie i trudno będzie wyrazić swój gust lub styl za pomocą takiego zegarka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *