Posted on Dodaj komentarz

kupować OMEGA Seamaster Aqua Terra 150M zegarki

W zeszłym roku kupować Omega wprowadziła Aqua Terra 150M “Jest to standardowa 41 mm Aqua Terra 150M z wewnętrznym kalibrem 8500, jednak teraz z kilkoma zielonymi elementami na tarczy. Minuty na minutowym torze są drukowane w “zielonym golfie”, a także w nazwie modelu “Seamaster” na tarczy. Niezależnie od tego, czy chcesz grać w golfa, czy po prostu dlatego, że lubisz zieloną tarczę, jest to atrakcyjny zegarek z wewnętrznym ruchem Omegi.
Ambasador Omega, Rory McIlroy, podpisał certyfikat zegarka i pudełko zegarka Seamaster Aqua Terra 150M “Golf”, którego cechą charakterystyczną jest metalizowana na wewnętrznej powierzchni obudowa z szafirowego kryształu.


James Bond znany jest z wielu atrybutów: jeździ Astonem Martinem, nosi smokingi, strzela do swoich wrogów za pomocą Waltera PPK … Jednak to, co budzi nasze zainteresowanie, to oczywiście zegarki, które nosi. Po sportowym Rolex Submariner, a później, w latach 80-tych, Seiko, który mógł wykonywać wiele niezwykłych sztuczek, od wielu lat przyjmuje tani Omega  . Na początek był słynny Seamaster Professional 300m, który został nazwany po sławnym użytkowniku. Później był tam Seamaster Planet Ocean o wymiarach 45,5 mm i 600m Seamaster Planet Ocean 600m z ceramiczną ramką. Ze względu na ostatnie przygody wydaje się, że ważnym czynnikiem będą pola magnetyczne, ponieważ będzie on pasował na nadgarstku Seamaster Aqua Terra 150m Master Co-Axial, z nowym ruchem antymagnetycznym. Oto tani Omega Seamaster James Bond 007 Limited Edition “Spectre”.


Aby uczcić najnowszy odcinek Jamesa Bonda 007, zniżka Omega zdecydowała się na dyskretny i rozsądny rozmiar idealny Omega Seamaster Aqua Terra 150m. Oprócz tytułu – Spectre – i aktorów, nie mamy zbyt wiele na temat filmu. Wiemy jednak o zegarku, który jest używany, ponieważ Seamaster Limited Edition James Bond 007 Specter korzysta z bardzo dobrze znanej bazy: Aqua Terra 150m Master Co-Axial. Chodzi o obudowę 41,5 mm, z płaską ramką i bransoletką ze stali nierdzewnej. Zastosowany ruch jest również znany, ponieważ jest wyposażony w znakomity i innowacyjny kaliber Omega Master Co-Axial 8507, odporny na 15 000 Gaussów, a obecnie wewnętrznie chronometr posiadający certyfikat METAS.
Głównymi nowościami są ręce i tarcza. Twarz Seamastera Aqua Terra 150m jest teraz pokolorowana na głębokim morskim błękicie, kontrastującym z żółtą minutą i sekundnikiem. Tarcza jest wytłoczona z łożyskami herbowymi rodziny Bonda – ten herb można znaleźć również z drugiej ręki. Z tyłu i pomyślałem, że szafirowy kryształ to specyficzny wirnik, reprezentujący typową lufę pistoletu 007.
Ostatni świetny szczegół: zegarek jest odporny na działanie pola magnetycznego do 15.007 Gaussów, jak napisano na tarczy. Kopiuj Omega Seamaster Aqua Terra 150m Master Co-Axial James Bond 007 Spectre to limitowana edycja 15.007 sztuk.
Od momentu premiery w 2003 r. Omega Seamaster Aqua Terra stała się kamieniem węgielnym dla Omegi. Rzeczywiście, jest to zegarek klasy podstawowej, a mimo to obejmuje większość najnowszych technologii marki. Dodatkowo, jest to trochę wszechstronny, sportowy, ale nie sportowy zegarek. Jest to również zegarek skoncentrowany na elementach zasadniczych i ładnym przedstawieniu tego, co oznacza Najlepiej Omega. W Baselworld 2017 ten klasyczny, codzienny ubijaczek otrzymał wizualnie dyskretny lifting twarzy, powiązany z mechanicznymi ulepszeniami, aby zachować go na czasie. Oto 2017 chronometr Omega Seamaster Aqua Terra Master.


Omega Seamaster Aqua Terra nie potrzebuje żadnego wprowadzenia. Od prawie 15 lat jest to zdecydowanie zegarek typu casual od Omegi. Stało się klasycznym, docenianym przez kolekcjonerów i klientów z wielu powodów: wszechstronnością, z niedbale niedbałą stylistyką, solidną obudową z solidną stalową obudową i odpornością na wodę o wysokości 150m, precyzyjną i mechanicznie nowoczesną, oferującą współosiowość ruch domu i elegancki, z inspirowaną marynistyczną tarczą. W skrócie, bardzo lubiany codzienny użytkownik. Co więcej, replika Omega Seamaster Aqua Terra, pomimo tego, że jest prostym zegarkiem, niesie wiele wizualnych atrybutów Omegi: liry-lugi, kształt skrzyni, wskazówki z szerokimi strzałami, trójkątne wskaźniki, ogólny sportowy charakter i ponadczasowy wygląd tego projektu. Nie w stylu vintage, ale zaskakująco dobrze znany i uspokajający.
Dzięki takiemu dziedzictwu Najlepiej Omega miała dość złożone zadanie: odnowienie klasyka … Bycie zuchwałym może czasem być dobre, ale przy takim modelu jest po prostu niedozwolone. Zmiany musiały być subtelne i musiały być w szczegółach. I zgadnijcie, co nowego chroni Omega Seamaster Aqua Terra Master Chronometer: kompilacja drobnych szczegółów i drobnych aktualizacji. Jest jednak więcej, niż można sobie wyobrazić. Pierwsza rzecz jest taka: wciąż w stali, wciąż z tą kombinacją płaskiego pierścienia i zakrzywionych występów (styki typu Lyre to znak rozpoznawczy Omegi), wciąż dość prosty, ale ponadczasowy i elegancki. Więc prawdopodobnie założyliście, że niczego nie zmienili … Wrong! Szczegóły wszędzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *