Posted on Dodaj komentarz

Kupiony Męskie Rolex Cellini 50525 Ure

W 2018 r., Nowe, zasadnicze wydanie  billige Rolex Cellini ure to zupełnie nowa kolekcja zegarków z kolekcji Rolex Cellini. Obejmuje to trzy modele, które postanowiliśmy uwzględnić w osobnych postach. Tutaj omawiamy najbardziej skomplikowane zegarki Rolex, modele Rolex Cellini, znane jako odniesienia 50529 i 50525 Rolex Cellini Dual Time. Znajduje się obok modeli Rolex Cellini Date i Rolex Cellini Time, które również są nowe w tym roku.
Różne modele repliki zegarków Rolex są bardziej lub mniej popularne w różnych częściach świata. W Stanach Zjednoczonych Rolex Cellini z pewnością był jednym z najmniej popularnych modeli Rolex, ponieważ USA to przede wszystkim zegarek sportowy lub przynajmniej zwykły rynek zegarków. Rolex Cellini jest bardzo wyrafinowanym wizytowym strojem, który w Stanach Zjednoczonych został przeważnie przesadzony, ponieważ nasz rynek zegarków jest zdominowany przez zegarki Rolex Datejust i Rolex Day / Date. Nie wspominając o tym, że w Stanach Zjednoczonych jest całkowicie dopuszczalne noszenie garnituru Rolexa w garniturze. Więc gdzie Rolex podjął tę nową rodzinę Cellini?


W przypadku 39mm szerokości z cennego metalu, nowy tanie zegarki Rolexjest kompletem zegarków Rolex w smokingach. Bardziej formalny niż Datejust, Cellini ma cieńszą obudowę i bardziej tradycyjny design, który po raz pierwszy ma stylowe wskazówki do przypadku Oyster. W rzeczywistości Cellini był dziwnym człowiekiem w świecie Rolexu, bo nie miał przypadku Oyster. Oznacza to, że ma 50 metrów wodoszczelności, ale pod wieloma względami jest tak samo przeznaczony na długotrwałą wytrzymałość. Oczywiście najbardziej charakterystyczną cechą stylu “Oyster-like” jest drobny karbowany pierścień i okładka.
Pod innymi względami jest to bardzo popularny, smukły, klasyczny zegarek, którego brakuje Rolexowi. Najbardziej podstawową wersją jest Cellini Time, ale tylko dla mnie najciekawsze wersje to Rolex Cellini Date i ten Rolex Cellini Dual Time, ponieważ dodają elementy, których repliki zegarków Rolex nie oferuje w innych modelach. Jak to często bywa w przypadku wielu zegarków Rolex, caseback Cellini jest pozbawiony jakiegokolwiek tekstu i w tym przypadku jest zaokrąglony i wypolerowany w klasycznej formie.
Ci, którzy znają Rolex, wiedzą, że wszystko, co rzeczywiście jest nowe, w porównaniu z aktualnymi, z Rolexem to wielka sprawa. Rolex Cellini nie tylko ma nową obudowę, ale oferuje jedyną podwójną komplikację w rodzinie zegarków Rolex. Prawdopodobnie jest to podobne do komplikacji GMT, ale są one nieco inne, ponieważ dla wielu osób zegarek Dual Time jest wygodniejszy do czytania, jeśli interesuje Cię tylko czas, w którym jesteś i w domu.


Sposób, w jaki działa, jest prosty i według Rolex’a podwójna komplikacja czasowa opiera się na module nad bazowym wewnętrznym ruchem tanie zegarki Rolex. Główne pokrętło ma godzinę, minutę i sekundę dla czasu lokalnego. Subdial ma drugą parę godzin i minut dla “domowej” lub dodatkowej strefy czasowej. Istnieje również małe okienko na pozycji godziny 9 na tarczy pomocniczej, która działa jako wskaźnik AM / PM dla czasu domowego, ponieważ jest prezentowany w formacie 12-godzinnym, w porównaniu do 24-godzinnego formatu Kupiony Męskie Rolex Cellini 50525 Ure zegarki takie jak Explorer II lub GMT-Master II. Małe okno ma słońce na AM i księżyc na PM.
w Rolex Cellini Dual Time, jest autorskim ruchem repliki zegarków Rolex z 48-godzinną rezerwą mocy działającą z częstotliwością 4 Hz. Niektórzy chcieli, by Rolex włożył ręcznie nakręcany ruch w Celliniego w nadziei, że spowodują, że będzie on cieńszy, ale nie sądzę, żeby to było w ogóle konieczne. Przede wszystkim mam małe powinowactwo do ruchów wykonywanych ręcznie w większości przypadków, jeśli automatyczny mechanizm samozwijania jest możliwy dla tej samej aplikacji. Po drugie, wydaje mi się, że zegarek jest już nie do zdarcia.

Podczas gdy bardziej podstawowy Rolex Cellini Time ma prostą lakierowaną tarcze w kolorze białym lub czarnym, repliki zegarków Rolex postanowił dać Cellini Date i Cellini Dual Time kawałki giloszowane grawerowane tarcze, które naprawdę pomagają zaoferować elegancki wygląd. Jeśli przyjrzysz się uważnie, zauważysz, że styl grawerowania w stylu sunburst naśladuje karbowany wygląd pierścienia oprawy. Tarcze są dostępne w kolorze srebrnym z czarnego giloszu. Ogólnie podoba mi się wygląd tarcz, choć niektórym może się przydać przyzwyczajenie. Po pierwsze nie ma luminancji, co jest rzadkością w dzisiejszych zegarkach tanie zegarki Rolex.
Główna tarcza jest podzielona na dwie części za pomocą minutowego pierścienia, co daje ciekawy wygląd. Tak więc główne znaczniki godzin są w stylu pałki, podczas gdy czas domowy wykorzystuje arabskie cyfry godzinowe. Podoba mi się to, ale nie mogę pomóc, ale czuję, że ręce są za krótkie. W rzeczywistości nie są tak jak repliki zegarków Rolex Cellini zdecydował się użyć tylko wewnętrznej części twarzy jako tarczy zegarka. Z tej perspektywy ręce mają odpowiedni rozmiar. Ale biorąc pod uwagę, że istnieje drugi rząd znaczników godziny poza minutowym pierścieniem znacznika, chciałbym, aby ręce rozszerzyły się bardziej, gdy minutnik dotknął końca znaczników dalszej godziny, a wskazówka godzinowa sięgała do znacznika minutnika .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *