Posted on Dodaj komentarz

Kopia Damskie Cartier Panthere 83083444 Ure

Muszę przyznać się do winy. Po złożeniu skargi o tym, jak kobieta zegarki są zbyt małe i podkreślając, że jest to idealne zegarek rozmiar 36mm dla każdej kobiety, I, Cara Barrett, zostały odkryte moją miłość do małych zegarków. Wiem, wiem, hipokryzja, czy to wszystko! Ale tak właśnie działa moda i styl – przypływy i przepływy, i tak dalej. Zegarki nie są wyjątkiem. Jeśli chodzi o nowe zainteresowanie węższymi zegarkami, winę ponosi jeden winowajca, a mianowicie nowy Panthère de Kopia Damskie Cartier Panthere 83083444 Ure.
W styczniu zauważyliśmy, że tanie zegarki Cartier ponownie wypuścił swój kultowy (i naprawdę tak myślę) Panthère de Cartier. Jest to zegarek, który został wydany po raz pierwszy w czasach kup zegarki Cartier, kiedy został wprowadzony na rynek przez wspaniałą klientelę z lat 80. i od tego czasu jest klasycznym. Kiedy zobaczyłem tę nową wersję, rozpoznałem zegarek, gdy tylko wiedziałem, że muszę być tak szybki, jak to możliwe.


W przeciwieństwie do czołgu, Panthère nie jest typową nazwą. Najpierw w 1983 roku, w czasach rozkwitu i bogactwa, Panthère chwalono za elegancki wygląd, ukryte zapięcie i połączoną bransoletkę. Szybko stał się hitem wśród kto jest kim, podobnie jak mężczyźni i kobiety, z gwiazdami zoals Pierce Brosnan i Keith Richards Znany wśród użytkowniczek (I nigdy nie kochać obrazku poniżej, lub Brosnan). W czasach, gdy Studio 54 było najgorętszym klubem nocnym w mieście, a glamour był wszystkim, nic dziwnego, że to był hit.
Aby w pełni zrozumieć wpływ takiego zegarka, ważne jest, aby wiedzieć, na czym polegał w tym czasie. Po śmierci Pierre Cartiera w 1964 roku jego dwoje dzieci i siostrzeniec przeniósł się do sprzedaży rodzinnej firmy. W rezultacie firma została podzielona na trzy pół-autonomiczne firmy, Cartier New York, sprzedam zegarki Cartier Paris i Cartier London, z różnymi produktami w różnym czasie. Stworzyło to nierówną strategię marki i pozwoliło na własną rzecz. W jednym konkretnym przypadku, Cartier Nowy Jork zaczął sprzedawać zegarek stalowy zbiornik pozłacaną za $ 150 w roku 1971. To było niespotykane w tym czasie, a także znacznie zdewaluowało wizerunku marki w oczach wielu długoletnich klientów.


Trzeba pamiętać, że w momencie, idealne zegarki Cartier był ostatecznym luksusowej marki, i aż do 1970 roku został on produkcję bardzo ekskluzywny, astronomicznie drogie, i bardzo wysokiej jakości Objets – pomyśl Zegary tajemnicy spersonalizowanych zegarki migawki oraz ozdobny papierosa przypadki. Pozłacany zegarek był świętokradztwem, chociaż zegarek był całkiem komercyjny. Mimo to kolekcja Cartier w 1977 roku, po repliki zegarków Cartier został kupiony przez grupę inwestorów. Kolekcja była pomysłem Josepha Kanoui (który zebrał się z Cartier w Paryżu), Alaina Dominique’a Perrina i Roberta Hocqa. Kolekcja zawierała różne kształty i została wyprodukowana ze złoconego srebra, pozwalając na rozsądniejszy punkt cenowy. To był sposób re-branding i odwołując się do szerszej publiczności (podobnie jak Montblanc zegarki TAG Heuer i tworzenia inteligentnych dzisiaj), a ruchy kwarcu Kiedy wszedł do gry, to wszystko było bardziej dostępne.


Co to wszystko ma wspólnego z Panthère? Żeby było jasne, Panthère NIE należało do kolekcji Must de Cartier, dlatego było tak wielkim hitem dla pewnej klienteli. Ponadto nie było wtedy zbyt wielu świeżych produktów na rynku, co czyniło Panthère jeszcze bardziej pożądanym. Ale to, co moim zdaniem jest najbardziej interesująca o czasie 1983 uruchomienia panthere Czy mimo iż wydaje się prosty zegarek damskiej, to był dość duży dopuszczenie do fałszywe zegarki Cartiera w czasach coraz bardziej przystępnych czasomierzy i musiało być kolekcja bohaterów maison dziedzictwa próbuje odzyskać równowagę na globalnym rynku. Po raz pierwszy wprowadzono go na rynek w mini, małych, średnich i dużych rozmiarach, w opcjach dwutonowej i żółtozłotej (model ze stali w 1991 r.). Panthère zniknął kiedyś na początku 2000 roku, pozostawiając dziurę w składzie Cartiera – do tej pory.
Panthère to damski zegarek, który wydaje się być oparty na oryginalnym Santosie, chociaż skopiuj zegarki Cartier nie wie, co robić. Posiada podobną kwadratową obudowę z ramką przymocowaną za pomocą ośmiu małych śrubek. Ma klasyczną płaską tarczę z podłużnymi cyframi rzymskimi i tajny podpis “Cartiera” w “X” o godzinie 10.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *